2 Temmuz 2012 Pazartesi

Kapanan Kaçıncı Defter

Başkalarının tecrübeleri kalbime saplanıp dağıtabiliyor. Bu yaşadığımsa sadece benimi kimse paylaşmasın bunu çünkü canım yanıyor şu an.
Birini kafanda bitirmek çok zor ama bunu yapman gerek yapmazsan sadece sen zarar görmüyorsun çünkü, ki varlığının ne artısı ne eksisi olan birisini neden bitiremiyorum kafamda onu da anlamış değilim
Gece gibiyim işte karanlık, bazı şeyleri yapabilmek için ışık lazım beynim öyle bir hal aldı ki düşüncelerin karanlığından hiçbir işimi halledemiyorum.
Oysa hedeflerime ilerlemem lazımdı sürünürken bile hedef diyorum mk. Hedef mi kaldı dağıldım işte dipler beklesin beni iyice vurmadan dibe düzelemem, yani ne kadar iyi olurum sonrasında bilmiyorum. Mk niye sürekli hata yapıyorum adam ders çıkartır kendine ben öyle miyim odun odun yaşıyorum nereye kadar amınakoyim nereye kadar. Güya büyüyoruz daha dikkat etmem lazım akıllanmam lazım ama nerde?
İçimdeki gariban sefalet içinde benim uslanmaz hallerimden dayanamıyor o da, hastalandı ilaçlar da iyi gelmiyor onun için yapabileceğim bir şey kalmadı gibi lan zayıflayan şeyin güçlenmesi çok zor mk, kalp bir de başka bir şey değil. Ama tedavi falan yalan oluyor moruk gittiği yere kadar gider.
Bu hatanın bedelini ben ödüyorum şükür bu sefer kimseyi yakmadım en azından bu iyi.
Kapanan kaçıncı defter bu sahi? Onu bilmem de akıllandıklarımın arasında olacak gibi amma kafa siktim bir kahve iyi gelebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder