24 Mart 2012 Cumartesi

Saçmalamak

Saçmalamak
İnsanın sadece boşluklarında yapması gereken bi' şey olmasına rağmen bunu hayat felsefesi haline getiren mahluklarla bir arada olmak acı verici..
Tüm gün televizyon başındaki kızıl kafa kezbanlarla, kız düşürme çabasındaki saman beyinli elit jelatinli kesimden nefret ediyorum ki biliyorum yalnız değilim.
Bir elitlik yazgısı özenti alınlarda, kasıntı bi' hal ardından içindeki insanı harcayabiliyorsan olmak istediğin insan çok da matah bi' halt olamaz zaten..
Dindar nesil tafrası dahi aynı jelatine sahip adamın kıldığı her cuma namazı halka izletiliyor bizim koyun sürüsü de bu adam bizim sesimiz diyor, dayı lan medya patronları Yahudi niye çıkarları olmasa başbakanın namazını görüntülesinler de izletsinler millete, sadece Kemalistler daha da bilensin diye mi bunlar? -He dayı?  Yalan dolan, işte bu adam da dindar nesil yetiştirecek eheheheh çok güldüm buna LOL falan yani.
Adam yobaz ve eleştirel düşünemeyen bi' kitle istiyor işte. Tinerciler bile o kafayla eleştirel düşünebildiği için dışlanıyor ya başbakancığımız tarafından. Benden söylemesi hiç parlak görünmüyor ilerisi!!!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder